У розслідуванні вбивства правозахисниці Ірини Ноздровської є просування і неспростовні докази.

Про це заявив генеральний прокурор України Юрій Луценко, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Погодився підняти ціни на газ для населення і….”: Чим Порошенко займався у Давосі

"Я – інженер електронної техніки за освітою. Вірю в наукові факти. Один із фактів у тому, що під нігтями вбитої на правій руці були сліди ДНК іншої особистості. І ці сліди збігаються із ДНК нинішнього підозрюваного. А у нього на лобі сліди, ідентичні тим, які залишені нігтями людської руки. Факт другий – знайдений ніж, по суті, садова заточка, на якому є сліди ДНК жертви. Крім того, є низка свідчень, і сам підозрюваний розповів і показав все, що сталося – коли і де" , – наголосив Луценко.

За його словами, наразі очікуються результати експертизи, яка покаже, чи можна вважати знайдений попіл залишками спаленого одягу жертви.

"Також розшукуємо сліди крові по шляху проходження підозрюваного з жертвою, вказаної ним, хоча експертиза каже, що кров в основному пішла всередину її тіла. Але ми все ж шукаємо", – зазначив Луценко.

При цьому він додав, що в справі є деякі неясності. Зокрема, для нього особисто, залишається питанням, чи був убивця один. Зараз слідство розробляє і цю другу версію.

"Неправда, що фізичний стан підозрюваного не давав йому можливості перенести труп одному. Але все ж ми розробляємо версію, що там був хтось ще. Тим більше що під іншими нігтями загиблої є сліди ще ДНК, чию приналежність встановлюємо", – розповів генпрокурор.