Займаючи посаду президента України Петро Порошенко продовжує погоджувати зарплати в конвертах для співробітників своєї корпорації, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Можуть заборонити заходити в будинок”: У дію вступив закон, який стосується кожного українця. Прочитайте, щоб бути готовими

Про це пише український журналіст Олександр Дубінський.

Він повідомив, що президент отримує “дуже цікаві листи” від своїх співробітників.

Журналіст опублікував письмове звернення до Порошенка одного з його працівників – Рубена Мелконяна, датоване груднем 2016 року. У листі той просить про підняття зарплати.

Причому просить він це зробити як в білій її частини, так і в чорній. Головним аргументом підняття зарплати Пана Мелконяна стало те, що партнери президента, Олег Гладковський (перший заступник голови РНБОУ) та Ігор Кононенко (нардеп БПП) йому зарплату вже підняли.

Причем просит он это сделать как в белой ее части, так и в черной. Главным аргументом поднятия зарплаты Господина Мелконяна стало то, что партнеры Президента, Гладковский (первый замглавы СНБОУ) и Кононенко (нардеп БПП) ему зарплату уже подняли.

Дубинський акцентує, що зроблено все це всупереч прямій забороні Конституції.

«Норм ч.3 ст.103 Конституції України. Президент України не може мати іншого представницького мандата, обіймати посаду в органах державної влади або в об’єднаннях громадян, а також займатися іншою оплачуваною або підприємницькою діяльністю чи входити до складу керівного органу або наглядової ради підприємства, що має на меті одержання прибутку”, – йдеться в Основному законі держави.

Відзначається, що Рубен Мелконян займає важливе місце в бізнесі Порошенка. Він є засновником ТОВ “Компанія з управління активами (КУА)” Ф’южн Капітал партнерз”, яка займається управління головної компанії Порошенко, ЗНКІФ “Прайм Ессетс Кепітал”.

Господин Мелконян – учредитель компании ООО "Компания по управлению активами (КУА) "Фьюжн Капитал партнерз", которая занимается управлением главной компании Порошенко, ЗНКИФ "Прайм Эссетс Кэпитал".

Крім цього, Мелконян управляє фондами фондами інших партнерів Порошенка, ПАТ ЗНКІФ “ВІК” народного депутата Кононенко та ПАТ ЗНКІФ “СОВА” першого заступника секретаря Ради національної безпеки і оборони України Гладковського, а також фондами “Бриз” та “Богдан Капітал”.

Раніше повідомлялося, наскільки розбагатів Порошенко за рік. Зокрема стало відомо, що президент України вніс до декларації дохід в розмірі 1 млн 29 тис. 785 грн – це відсотки від вкладів в Міжнародному інвестиційному банку.