Невиправдано гучний скандал, який спалахнув через жовту сукню Олени Зеленської, вражає своєю дурістю.

Про це написав російський опозиціонер і музикант Олексій Лебединський на своїй сторінці в Facebook.

За його словами, Зеленський гідний підтримки, а не того, щоб його «топили» без приводу.

«Нарешті прийшла людина не красти і брехати, а з бажанням зробити вам краще! Прийшов не балакучий політикан, а реально відкрита людина! Якій країні так щастить, скажіть? Так допоможіть йому, не треба топити і топтати – навіщо це вам? Або у вас інші цілі? », – йдеться в повідомленні.

На таку заяву музиканта вже відреагували українці в соцмережах і повністю підтримали його думку:

“А сукня прекрасна і наша перша леді красива. Усім не вгодиш, нехай дивляться за собою, а Вам спасибі за добрі слова.”, “Виглядає чудово плаття, сама молода красива позитивна така ж як і президент”, “Який же розумник”, – писали під постом.

Але були й такі, що негативно поставилися до того, що росіянин “поліз не своє діло”:

“Росіяни, це не ваша справа, що і як в нашій країні. Дивіться за своєю Скабеєвою. Навіщо підливати масла у вогонь. А жовта сукня Олени, це неповага, до першої леді Японії. Ви можете знати і не знати цього. Але мені здається вам потрібно вплинути на людей України, які не знають і не розуміють цього. Але Олена, а тим більше президент, зобов’язані це знати. “,” Нехай полюбуюттся на свою першу леді.У них її зовсім немає. “, “Та кому яке діло який колір сукні у нашої красуні. Заткніть свої паршиві роти.”

#Президентпочуйнас