Центральна кримінальна поліція затримала єдиного підозрюваного у вбивстві Миколи Таранкова – лідера одного із злочинних угруповань Естонії, яка активно діяла в 90-х роках. Чоловік узятий під варту.

ТАЛЛИНН 26 сен – Sputnik. Суд взяв під варту чоловіка, якого підозрюють у вбивстві передбачуваного лідера злочинного світу в Естонії Миколи Таранкова. Підозрюваний був затриманий в четвер, 22 вересня, співробітниками Центральної кримінальної поліції в Таллінні, повідомляє портал rus.err.ee. "Підозрюваного затримали незадовго до похорону Миколи Таранкова, минулого четверга", – сказав керівник бюро по боротьбі з організованою злочинністю Центральної кримінальної поліції Рене Канністе. 

Миколи Таранкова вбили з вогнепальної зброї 24 вересня суд за клопотанням державної прокуратури взяв передбачуваного вбивцю Таранкова під варту. Підозрюваний є єдиним фігурантом справи, інших підозрюваних в причетності до вбивства на даний момент немає, повідомив BNS прес-секретар Генпрокуратури. Посилаючись на інтереси слідства, він більше не став приводити даних і подробиць про хід розслідування кримінальної справи. Тіло Миколи Таранкова з вогнепальним пораненням було знайдено 14 вересня в припаркованому автомобілі в околицях села сауни Ляенеского повіту. Ведучий розслідування державний прокурор Вахур Верте заявив, що зібрані на місці злочину докази вказують на те, що метою злочинця був саме Таранков. Відомо, що Микола Таранков народився в Могильові. До Естонії він приїхав в 1973 році, навчався в Пярнуського морській школі. 

Як стало однією з ключовою фігур злочинного світу Естонії, які гроші за ним стояли, невідомо. Однак говорили, що "Таранок" був власником бандитського "общака" і користувався великим авторитетом. Вів зовні скромний спосіб життя, ніколи не сидів у в'язниці і не мав серйозних покарань.