Дарина Квіткова повідомила, що незабаром буде святкувати з Микитою Добриніним річницю

Холостяк 9 Микита Добринін і його кохана, 21-річна Дарина Квіткова після закінчення проекту буквально нерозлучні. Вони разом проводять вільний час, веселяться з друзями, багато подорожують ( все літо закохані провели на валізах) і більше не приховують своїх почуттів від публіки.

Адже півроку після фіналу самого романтичного реаліті-шоу Микиті і Даші доводилося ретельно ховатися і уникати зайвої уваги, щоб глядачі завчасно не дізналися про вибір холостяка. Пара інкогніто навіть встигла злітати в Грецію.

Даша вирішила згадати про ті часу і опублікувала в Instagram фото з Микитою, зроблене якраз до старту проекту на телебаченні.

Серія кумедних і зворушливих кадрів показує, які ніжні почуття панують між закоханими.

Микита і Даша розташувалися на підлозі. Екс-холостяк лежить на спині і обіймає обраницю, яка сидить поруч. З їхніх облич не сходять щасливі посмішки, а емоції буквально захльостують молодих людей.

“Ця парочка була спіймана об’єктивом тоді, коли проект ще не був в ефірі. Я не встигаю за часом. Скоро рік”, – поділилася приємними спогадами Даша.

Шанувальники прийшли в захват від приємної новини і самі не помітили, як швидко пролетів час. Крім традиційних компліментів для закоханих, вони засипали їх запитаннями про весілля.