В ніч з 14 на 15 квітня у Володимирі на 59-му році життя померла співачка, педагог, заслужений працівник культури РФ Лариса Сьоміна. За фатальним збігом обставин, жінка, яка все життя віддала збереженню і примноженню музичних традицій, пішла в Міжнародний день культури.

Лариса Сьоміна народилася 1 червня 1961 року в місті Вязники Володимирській області. Закінчила в 1984 році Володимирський Державний Педагогічний Інститут за фахом «учитель музики», в 1990 році вона повернулася в ВГПИ вже в якості викладача. За 30 років плідної роботи Сьоміна дала «путівку» в професію багатьом самобутнім, талановитим вокалістам.

Лариса Рудольфівна поєднувала викладацьку діяльність з творчістю і науково-дослідною роботою. Її перу належить ряд навчальних посібників з естрадно-джазового вокалу. З 2004 року Лариса Сьоміна керувала молодіжним фестивалем «Зоряна брама», який згодом став великою подією міжнародного масштабу. Крім того, була головою і членом журі десятків вокальних конкурсів, найвідоміший з яких – «Ну-мо разом».