Відомий український актор, один із засновників "Студії 95 квартал", Володимир Зеленський вперше публічно висловився про свою участь в президентських виборах – 2019 року.

Це сталося на концерті "Вечірнього кварталу", запис якого викладена на офіційному Youtube-каналі "Студії".

На початку виступу Зеленський зізнався, що останнім часом його життя перетворилося на кошмар. Його атакують з усіх боків питаннями про те, чи дійсно він зважився взяти участь у президентських перегонах.

"У мене є юридична освіта – і це плюс для мене. Але … у мене немає політичного досвіду … І це жирний плюс! ..", – у звичній манері почав Зеленський, а потім представив на сцені номер, що стосується його політичних планів.

Якщо коротко, то він не сказав ні так, ні ні. "Я йти в президенти не хо … тя, подивимося", – завершив свій перший політичний виступ Володимир Зеленський.

Крім того, він сказав, що його ображають, коли говорять, що гроші йому на вибори президента може дати тільки олігарх Ігор Коломойський.

Під кінець на сцену вийшли інші артисти "Кварталу" і оголосили, що зараз проходить з'їзд партії "Слуга народу", на якому Зеленський повинен оголосити, що йде в президенти. "Чи згодні ви, щоб лідера партії" Слуга народу "Володимира Зеленського висунути в президенти?", – поставили "на голосування" питання зі сцени.

У залі багато підняли руки, але, що характерно, далеко не всі.

Тоді сам Зеленський поставив питання інакше: "Хто за те, щоб я не йшов у президенти?". У відповідь ніхто руку не підняв ( камера це не показала).

Популярне: “Тепер позбавити людей субсидії буде складніше”: Юрист пояснила, що дає українцям нова заборона
 
Наступні питання артист сформулював так: "Хто за те, щоб я не йшов у президенти, а вам повернули гроші за квитки?". І знову ніхто не підняв руку.

Артист "Кварталу" Євген Кошовий у відповідь запитав Зеленського: "а ти правда збирався повернути гроші за квитки?".

"Звичайно ні", – зізнався Зеленський.

"Тоді ти готовий йти в президенти", – сказав Кошовий.