Україну добиває не коронавірус, а бездарна, безвідповідальна і антигуманна політика нашої влади. Якби не епідемія коронавірусу, ми б так і не побачили, наскільки байдужі українським політикам наші здоров’я, життя і долі.

Такими словами розпочав свій матеріал для видання “Главред” політолог і соціолог, директор соціологічної служби “Український барометр” Віктор Небоженко.

Далі прямим текстом:

До кінця 2020 року політична ситуація в Україні стала більш ніж потворна і критична. Вікно можливостей, яке відкривалося в країні після поразки на президентських виборах елітного корупціонера і олігарха Порошенка, і надії, що спалахнули в зв’язку з обранням молодого життєрадісного нового президента Зеленського, швидко зникли. Здається, що президент Зеленський, так і не зрозумів, що сталося, але вже сильно втомився від політики. Це тупикова ситуація, яка вимагає свого вирішення, як для Зеленського, так і для України.

Наше скрутне становище, небезпечну ситуацію можна визначити, як предтечу катастрофи, коли одночасно збігтися політична, економічна і соціально-медична (епідеміологічна) кризи. І одна гірше іншої. Той факт, що весь світ теж переживає жахлива криза через пандемію і економічну кризу не робить наше становище легше, бо нам навіть нема з ким себе порівняти, ні в Європі, ні в Азії. Майбутнє країни звузилося до “слабкого світла в кінці тунелю”.

Основний політичний тренд задають два досвідчених антиукраїнських політика. Два “солов’я-розбійника” – Медведчук і Порошенко на місцевих виборах здорово вкоренилися в різних регіонах України. Вони сміливо приватизували собі західно-український та східно-український електорат, перетворивши виборців на заручників своєї політики, своєї боротьби за владу. Чим сильніше Порошенко імітує патріотичний імідж на Заході України, тим сильніше Медведчук демонструє на Південному Сході України свою любов до Кремля і його довгожителеві – президента Росії Путіна. Вони обидва роблять вигляд, що є політичними противниками, але намагаються не ображати один одного і успішно співпрацюють в боротьбі із Зеленським.

Президент України Зеленський, який заплутався в політичних інтригах з олігархами, разом з легендарним “рятувальником” Єрмаком і пухкими “Слугами народу” виявився посередині цієї “Веймарської воронки”, затиснутий з двох сторін ОПЗЖ і ЄС. Він намагається вирватися з пастки, звертаючись то до “соросят”, то до силовиків, то до старої бюрократії часів Януковича. Але нічого не допомагає, ні йому, ні Україні.

У свою чергу політолог і блогер Михайло Шнайдер в своєму Фейсбук зазначає, що замість того, щоб обливати президента брудом, українцям потрібно об’єднатися і разом виступити проти проблем.

Друзі, останнім часом я все більше і більше помічаю, як спеціально навчені люди практично цілодобово, поливають брудом нашого Президента.
У зв’язку з цим у мене виникає лише кілька простих запитань.

Друзья, в последнее время я всё больше и больше замечаю, как специально обученные люди практически круглосуточно,…

Опубліковано Mihail Shnayder Субота, 5 грудня 2020 р.

Навіщо ви це робите хлопці?
Може бути через те, що він намагається витягнути нашу державу з найстрашнішої пандемії і кризи?
Може бути через те, що він з таким трудом відновлює все те, що зруйнували і знищили Попередники?

Може бути через те, що він працює з ранку до ночі, щоб зробити нашу державу успішною і благополучною?
А може бути через те, що Володимир Олександрович кинув успішну кар’єру, кинув прибутковий бізнес і звалив на себе цю тяжку ношу?

Хлопці, перш ніж засуджувати і ображати когось, візьміть його взуття і пройдіть його шлях, спробуйте його сльози і відчуйте його біль.

Натрапимо на кожен камінь, об який він спіткнувся.
І тільки після цього ви будете вправі говорити, що знаєте як йому правильно жити …