За повністю втрачений будинок під час пожежі у Луганській області сім’я отримає компенсацію в розмірі 300 тисяч гривень. Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль у Facebook.

“Цього тижня на Луганщині спалахнула лісова пожежа, яка забрала життя п’ятьох людей. Три десятки родин залишилися без будинків, понад двадцять людей були госпіталізовані. Уряд уже розробив комплекс заходів для допомоги постраждалим”, – йдеться в повідомленні.

Зокрема, за повністю втрачений будинок сім’я отримає компенсацію в розмірі 300 тис. грн, на капітальний ремонт у частково зруйнованих будинках — 50 тис. грн, на відшкодування витрат — 20 тис. грн. Також допомогу отримають родини загиблих.

#ПМ_тиждень #PM_weekly

🔸️ Цього тижня на Луганщині спалахнула лісова пожежа, яка забрала життя п’ятьох людей. Три…

Опубликовано Денис Шмигаль Воскресенье, 12 июля 2020 г.

Нагадаємо, вранці 7 липня в Новоайдарському районі Луганської області сталася пожежа у місцевому лісництві. Для ліквідації лиха виїхали пожежні Луганської, Донецької, Харківської та Полтавської областей, а також два літаки з Краматорська, але вони не могли гасити вогонь, оскільки НВФ не гарантували безпеку неба.

Пізніше глава держави “дав добро” на використання авіації, а прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що уряд надасть допомогу постраждалим громадянам.

Також у середу, 8 липня, на засіданні Тристоронньої контактної групи українська сторона отримала гарантії режиму безпеки при ліквідації пожеж у Луганській області.

Згодом стало відомо, що правоохоронці розглядають три версії виникнення пожеж в Луганській області, одна з яких – підпал. Потім в Нацполіції заявили про розгляд ще однієї версії – попадання снарядів з непідконтрольної українському уряду території.