Петиція на сайті президента України з вимогою заборонити використання 5G через “вкрай негативний його вплив на здоров’я” набрала більше 25 тисяч голосів. Тепер її зобов’язаний розглянути Володимир Зеленський.

За два дні до кінця голосування звернення до глави держави підтримали 25 035 осіб при 25 тисячах, необхідних для розгляду президентом.

Автором петиції стала Юліана Гордій. Звернення на президентському сайті було опубліковано 7 квітня 2020 року.

“Без клінічно підтвердженої доказової бази з безпеки цього виду зв’язку просимо не вводити його в нашій країні!” – йдеться в коротенькому тексті петиції.Нагадаємо, прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що червневі надходження до держбюджету стали на 5,5% більше, ніж очікувалося, за його словами це означає, що почалася ефективна боротьба зі схемами на митниці.

Про це в суботу, 4 липня, повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль в Facebook.

Прем’єр процитував міністра фінансів Сергія Марченка, який назвав великі надходження з боку податкових органів за червень результатом боротьби з тіньовими схемами та скрутками.

“Обіцяю, це тільки початок. Ми будемо і надалі знищувати тіньові схеми і в податковій, і в митниці”, – резюмував Шмигаль.