Український президент хоче відновити переговори після загибелі чотирьох військових в Донбасі.

Президент України Володимир Зеленський у вівторок закликав президента Франції Еммануеля Макрона, федерального канцлера Німеччини Ангелу Меркель і президента РФ Володимира Путіна якомога швидше провести переговори в “нормандському форматі” у зв’язку загибеллю чотирьох українських військових в Донбасі в результаті обстрілу з боку підтримуваних Росією бойовиків збройних угруповань “ЛДНР”.

“Хлібне перемир’я тривало 17 днів. Сьогоднішній інцидент спрямований на підрив не тільки цього перемир’я, але й переговорного процесу в цілому. Україна щиро прагне миру. І наше прагнення незмінне. Сьогодні весь світ побачив, хто саме миру не хоче”, – написав Зеленський в Facebook.

“Я закликаю лідерів країн-учасниць Нормандського переговорного формату – Еммануеля Макрона, Ангелу Меркель та Володимира Путіна – якомога швидше зібратися для відновлення перемовин”.

Зеленський також висловив співчуття сім’ям загиблих українських героїв.

“Ми не припинимо працювати над закінченням бойових дій і не залишимо без відповіді жодну атаку на наших військових. Україна обов’язково буде єдиною і мирною”, – додав президент.