Дженніфер і Сара Харт з Мендосино, штат Каліфорнія, були одружені і у них було шестеро прийомних дітей. На фото ця сім'я здавалася щасливою, але ніхто не знав, що ховається за посмішкою нещасних дітей, передає Корупція.Інфо

Дженніфер і Сара зірвалися на авто з 30-метрового обриву в океан. У той момент з ними знаходилися шестеро дітей, ніхто не вижив. Ця трагедія потрясла всю Америку, але від нових деталей слідства кров холоне в жилах. Експерти не знайшли нічого, що б свідчило про несправності автомобіля. Тобто тепер одним із пріоритетних версій є суїцид.

Популярне: Поспішіть! Кому в Україні потрібно переоформити субсидію і в кого можуть забрати пільгу

Крім того, поліцейські, які опитали сусідів, з'ясували, що дітей, ймовірно, били, а їх щасливі обличчя на сімейних фото – всього лише показуха для соцмереж.

Саме сусіди розповіли, що діти в цій сім'ї часто плакали і просили їжу – можливо, що батьки карали їх голодуванням. Безпосередньо перед страшною розв'язкою люди бачили, як сім'я Харт кудись поспішає. Вони дуже швидко заскочили в машину і швидко поїхали.

Одну з матерів – Сару Харт – одного разу дійсно викрили в домашньому насильстві – вона побила одну з дочок. У 2011 році, коли пара проживала в Міннесоті, вчителька звернула увагу на синці на тілі дівчинки. Тоді Сара зізналася, що не змогла стриматися і побила дочку в ванній. Її посадили на 90 днів, але жінка потрапила під амністію і відразу ж вийшла на свободу.

Що саме сталося 26 березня, коли позашляховик з вісьмома трупами знайшли в океані біля підніжжя 30-метрового обриву, – все ще жахлива таємниця. Судмедексперти не знайшли слідів наркотиків або алкоголю в крові Дженніфер і Сари. Розслідування триває.