Невідомі обікрали квартиру у Запорізькій області, яка належить народному депутатові Олександрові Пономарьову. Про це повідомили у поліції, передає Корупція.Інфо.

Крадіжка була здійснена 16 чи 17 травня. Крадії зламали замок на вхідних дверях помешкання нардепа у Бердянську та винесли звідти гроші на загальну суму понад 200 тисяч доларів.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ст. 185 ККУ – крадіжка.

Нагадаємо, Олександр Пономарьов входить до складу депутатської групи "Воля народу" та є головою підкомітету з питань автомобільних доріг та дорожнього господарства комітету Верховної Ради України з питань транспорту.Нагадаємо, 18 травня Генеральний прокурор України вніс на розгляд ВР подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата Олександра Пономарьова. 

Популярне: "Брудний і смердючий міністр Омелян…": Помилка української телеведучої взірвала Мережу (ВІДЕО)

Підставою для подання клопотання стало обвинувачення у тому, що нардеп вчинив кримінальне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 171 КК України — незаконне вилучення зібраних журналістом матеріалів і технічних засобів, якими він користується у зв’язку зі своєю професійною діяльністю, а так само умисне перешкоджання здійсненню журналістом законної професійної діяльності.