Андрій Іларіонов зробив заяву, що Росія найближчим часом лізтиме на Львів. Захоплюватиме Молдову. Деякі вже істерять.

По-перше, послухайте Іларіонова та зробіть навпаки. Пише політолог Юрій Романенко. По-друге, все, що говорить Іларіонов у плані стратегічних хотілок Кремля, давно відомо. Питання чи є ресурси в Росії на реалізацію таких планів? На даний момент немає. Вони Бахмут півроку не можуть взяти.

По-третє, і ось це найцікавіше, те, що говорить Іларіонов, неофіційними каналами росіяни передавали нашій владі. З цього можна дійти невтішного висновку, що з Іларіонова самі джерела. І це означає, що це ІПСО. Подумайте, яке завдання може мати таке ІПСО? Напевно, змусити перекидати сили на західну Україну в момент битви за Соледар та Бахмут, куди росіяни тягнуть усе, що мають. Тобто змусити нашу армію оголити фронт.

Кому це вигідно? Звісно Росії.

Що робить Іларіонів? Працює на Росію. Усвідомлено. Або несвідомо, але тоді він дурень. Американці бачать із супутників усі пересування та накопичення Росії в Білорусі. Коли почнеться реальний рух із Білорусі, то нас попередять.

Крики Іларіонова – це крики ліберального табору, що видихає в Росії, який ФСБшники скоро пустять під ніж. Тому вони шукають способів досягти якнайшвидшого миру. Мир для них – це можливість залишитися при справах. А Путін хоче війни до переможного кінця. Чим довша війна, тим менші шанси у російських системних лібералів залишитися при владі. Тому вони шлють сигнали щодо залякування України.

Попереду 3 вирішальні місяці. Вони будуть дуже тяжкі. Путін формує ще одну армію. Вона піде у нову масштабну атаку. Але ми вистоїмо. Росія йде до нової Цусіми. Ми йдемо до перемоги. Ми заплатимо за неї величезну ціну. Але поки ми єдині, то які б щурі методи не застосовували росіяни, вони програють. Чи не Росія вирішує долю України. Україна вирішує долю Росії. Темп ставлять США. На будь-яку мобілізацію Росії США дадуть відповідь розширенням військової допомоги. Ресурси США недосяжні для Росії. Техніка США перевершує техніку Росії. Українська армія мотивованіша за російську. Населення України вмотивоване за російське. Чому Україна має панікувати через керовану істерику Іларіонова? Немає жодної причини.