За минулу добу українські морські піхотинці відправили на брухт низку ворожої техніки. Окрім цього, воїни завдали удару по скупченню живої сили ворога.

4 вересня військовослужбовці військових частин та підрозділів Командування морської піхоти ВМС ЗС України чинили потужний опір окупантам на закріплених ділянках фронту.

Впродовж минулої доби українські морпіхи знищили штурмовик Су-25, 4 танки та склад з боєкомплектом.

Крім цього, артилерійські підрозділи завдавали ударів по скупченню живої сили та техніки окупантів. В результаті було знищено: 1 САУ “МСТА-С”, 6 гаубиць “МСТА-Б”, 7 БМД, 2 БТР та 5 танків. Остаточні втрати ворога уточнюються.

Кількість російських окупантів, загиблих на українській землі, вже перевищила 47 тисяч. У країні-агресорі, Росії, виникла паніка через те, що кількість убитих в Україні російських військових постійно збільшується. Про це розповів відомий військово-політичний оглядач Олександр Коваленко.

Він додав, що також у російському сегменті Інтернету повідомляють про активізацію ударів ЗСУ в Херсонській області.

“Присутні панічні повідомлення про втрати серед російських окупаційних військ саме в цьому районі”, – зазначив Коваленко.

Він додав, що ЗСУ завдають ударів навіть по невеликих точках розміщення військової техніки та особового складу російських загарбників.

“Робиться акцент на тому, що нібито ЗСУ завдають досить масовані високоточні удари не тільки по ворожих складах з боєприпасами і паливно-мастильними матеріалами або пунктам управління. Удари також наносяться не на лінії зіткнення, а глибше – в тилу окупантів”, – підсумував Коваленко.