У Харкові невідомий чоловік побив двох хлопців прямо в салоні тролейбуса №35. Інцидент стався 4 лютого на очах у пасажирів і потрапив на відео, на якому видно, що чоловік жорстоко б’є руками і ногами одного з хлопців. А другий, ймовірно, вже побитий ним раніше, лежить на підлозі.

З чуток, чоловіка обурило, що хлопець їхав в громадському транспорті без квитка і він вирішив його “виховати”. Пасажири тролейбуса намагалися словами зупинити бійку, але втрутитися і припинити її ніхто не ризикнув. Деякі знімали інцидент на відео.

У соцмережі з цього приводу з’явилася інформація про те, що чоловік побив одного з хлопців до смерті. Але, за даними місцевого видання, 057.ua, всі учасники конфлікту залишилися живі.

Як розповіли в прес-службі Харківської мерії, конфлікт стався в компанії п’яних п’яти чоловік, які зайшли в салон тролейбуса.

У прес-службі Нацполіціі Харківщини відзначили, що на місце інциденту виїжджав наряд патрульних, які нікого не знайшли на місці бійки. Бригаду “швидкої” з приводу бійки в 35-ом тролейбусі теж не викликали.