Найбільший банк України ПриватБанк тимчасово зупинить всі операції з платіжними картами в рамках процесу міграції на нову версію систем управління базами даних.

"ПриватБанк у ніч з суботи (13 жовтня.) на неділю (14 жовтня.) проведе масштабне оновлення архітектури процесингу банку. Ця процедура істотно покращить роботу програмних комплексів", — повідомила у Facebook представниця прес-служби фінансової установи Інна Музичук.

Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня

За її словами, в рамках відповідного процесу всі операції з платіжними картками банку буде припинено з півночі до 4-ї ранку. Подальша стабілізація роботи може тривати до 8 ранку.

У ПриватБанку повідомили, що в зазначений період не працюватимуть банкомати, термінали самообслуговування і торгові термінали фінустанови.

"Тому якщо плануєте активно відпочивати і витрачати кошти всю ніч — подбайте про готівку заздалегідь", — резюмувала Музичук.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, як аферисти крадуть гроші з карток українців. 

Тільки за минулий рік світова економіка втратила через кіберперступників близько $600 млрд, а ще кілька років тому ця цифра була на рівні $445 млрд. Не відстає від глобальних тенденцій і Україна. Злочинці крадуть інформацію в інтернеті, розробляють нові віруси, шкідливі коди і знімають гроші з банківських карт.