На 6-му арсеналі Міноборони неподалік Ічні на Чернігівщині знову почалася детонація боєприпасів. Про це повідомила прес-служба Державної служби із надзвичайних ситуацій.

"У період з 13 до 14 год 13 жовтня на території арсеналу зберігання боєприпасів спостерігалась детонація боєприпасів до 3 вибухів. Станом на 10 годину 13 жовтня, протягом останньої години, на території арсеналу зберігання боєприпасів, інтенсивність детонації боєприпасів зменшилась", – йдеться у повідомленні.

Зазначимо, що вранці 13 жовтня у ДСНС повідомляли, що вибухи на арсеналі біля Ічні припинилися.

Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня


Варто нагадати, що 9 жовтня о 03:40 до ДСНС надійшла інформація про те, що на території військового 6-го арсеналу Міноборони поблизу Дружби та Августівки Ічнянського району на Чернігівщині виникла пожежа з подальшою детонацією боєприпасів. Із 16-кілометрової зони можливого ураження (Ічня та 30 прилеглих сіл) евакуювали понад 12,5 тисячі осіб.

Найімовірніша причина вибухів на військових складах – диверсія. Так вважають у Генштабі та СБУ. Аргументують, що майже одночасно вибухи пролунали в чотирьох різних місцях арсеналу.

За кілька днів до вибухів у населених пунктах поблизу складів виникли перебої з мобільним зв’язком. А на українсько-російському кордоні помітили спецавтомобілі, які, ймовірно, перевозили російські безпілотники.