Укрзалізниця заявила про необхідність підняти ціни.

Керівництво компанії “Укрзалізниця” планує підняти ціни на залізничні перевезення. Про це розповів гендиректор компанії Євген Кравцов, передає УНІАН.

Таке рішення хочуть прийняти, щоб компанія почала працювати з прибутком. Також, таким чином планують вирішити проблему з нестачею поїздів, особливо в святковий і відпускний період.

За словами Кравцова, в “Укрзалізниці” високий попит, але досить низька вартість квитків. І це призводить до збитків у компанії.“Тому ми піднімаємо питання на рівень держави – нам потрібно переходити на модель договору з публічних послуг. Це означає, що “Укрзалізниця” повинна надавати послуги державі не нижче собівартості, що дозволить збільшити парк і зробити послугу з перевезення беззбиткової для компанії”, – заявив директор.

Крім того він розповів, скільки вагон необхідно купити компанії, щоб покрити попит в період пікових навантажень. Якщо зараз у “Укрзалізниці” є 3000 вагонів, то їх повинно стати приблизно на 15% більше, тобто – 3500 штук.

Як повідомляв NEWSONE раніше, компанія “Укрзалізниця” має намір запустити поїзд за маршрутом Київ-Берлін вже в 2020 році.