Сьогодні в місті Пирятин на Полтавщині представники громади прийшли до місцевого представництва ПАТ «Лубнигаз», щоб вимагати від постачальника газу припинити знущатися над людьми, наживатися на громаді та реально знизити тарифи на транспортування газу, пише екс-нардеп Ігор Мосійчук.

До приміщення представництва ПАТ «Лубнигаз» представників громади Пирятина не пустили, викликали поліцію.

Обурені пирятинці звинувачують в захисті інтересів недобросовісних газопостачальників ПАТ «Лубнигаз» ОПЗЖ та їхніх представників в Пирятині адже спробувавши приватизувати тарифні протести в місті, ця партія закликає абсолютно не чіпати ПАТ «Лубнигаз» який знущається над людьми здираючи з них останню свитку.

І дійсно представник ОПЗЖ в Пирятині, соратник депутата Полтавської обласної ради від ОПЗЖ Корфа, Олександр Жайворонок в своєму дописі закликає пирятинців не чіпати з його слів «стратегічний об’єкт держави» ПАТ «Лубнигаз» бо це тягне за собою кримінальну відповідальність.

Шановні Пирятинці, Кива, Корф, Жайворонок захищають ПРИВАТНЕ підприємство ПАТ «Лубнигаз» засновником якого є офшорна компанія з ГОНКОНГУ а головою правління такий собі Костянтин Бородін, який до цього працював прес-секретарем одного з лідерів ОПЗЖ Юрія Бойка.

ПАТ «Лубнигаз» являється абсолютно афільованим, я б навіть сказав сімейним бізнесом ОПЗЖ! Тобто підвищення тарифів на транспортування газу та свавілля по відношенню до людей ПАТ «Лубнигаз» це пряма політична відповідальність ОПЗЖ.

Як повідомлялося раніше, з 1 січня в Україні зросли тарифи на тепло і електроенергію. Також у січні 2021 року ціна на газ як товар досягала майже 11 грн за куб. м. Крім того, в 1,6 раза зросли тарифи на його транспортування в будинки громадян.

Протести проти високих цін на блакитне паливо тримають вже місяць по всій Україна. Особливо активними є жителі Закарпаття, Буковини, Полтавщини та Харківщини.

Раніше тимчасовий виконувач обов’язків міністра енергетики Юрій Вітренко розповів, що зниження ціни газу до 6,99 грн за кубометр станеться лише в лютому, відповідно, платіжки з такою ціною українці отримають уже в березні.

Нагадаємо, Верховна Рада виділила додаткові 1,4 млрд грн на компенсацію витрат через підвищення тарифів на електроенергію для будинків з електроопаленням.

Уряд разом з газорозподільчими компаніями та профільним комітетом Верховної Ради працюють над розробкою річних тарифів на газ для українців.