Однорічний хлопчик і дворічна дівчинка були кинуті рідною тіткою, на виховання якої вони були залишені батьками. Жінка з дітьми приїхала в Слов’янський район з Харківської області. Батько дітей відбуває покарання у в’язниці, мати в очікуванні суду перебуває під вартою. Поліцейським належить встановити місцезнаходження тітки. Дітки поміщені в лікарню і знаходяться під цілодобовим наглядом лікарів, передає Корупція.Інфо

Популярне: ТРИМАЙТЕСЯ МІЦНІШЕ! Найпопулярніший продукт зникає з прилавків! Що ж тепер робити?

У Слов’янський відділ поліції звернулася 26–річна мешканка смт. Билбасівка Слов’янського району. Жінка повідомила, що стала свідком того, що за зупинкою громадського транспорту невідома жінка залишила двох маленьких дітей, а сама поїхала на міжміському автобусі.

Поліцейські миттєво виїхали на виклик і паралельно стали з’ясовувати рейс громадського транспорту, на якому поїхала жінка.

Менше години знадобилося працівникам ювенальної превенції і оперативникам, щоб з’ясувати дані дітей, батьків і обставини події.

Кинутими дітьми виявилися хлопчик 2016 року народження та дівчинка 2014 року народження, жителі Харківської області. На напризволяще їх кинула рідна тітка, яка поїхала міжміським автобусом, який прямував до Слов’янська.

Також поліцейські встановили, що батько дітей відбуває покарання в місцях позбавлення волі, а мати місяць тому взята під варту за вчинення розбійного нападу в Харкові. Коли мати заарештували, вона залишила дітей на піклування своєї молодшої сестри. Чому соціальні служби не помістили дітей до соццентру, належить з’ясувати.

Дітки поміщені в соматичне відділення дитячої лікарні Слов’янська. Лікарі оглянули дітей – стан їх здоров’я задовільний.