Скандальна ексміністерка закордонних справ Австрії, яка танцювала з президентом Росії Володимиром Путіним на власному весіллі,потрапила у новий скандал.

Виявилось, що цього літа оселилася в одному із сіл російської Рязанської області.

Про це повідомили у вівторок російські місцеві ЗМІ.

Зазначимо той факт, що Кнайсль потрапила в заголовки газет у 2018 році, коли самопроголошений президент Росії відвідав її весілля. Обох тоді сфотографували під час танцю.

В інтерв’ю російським ЗМІ Кнайсль розповіла, що знімає дачу в селі Петрушово Рязанської області, приблизно за 350 кілометрів на південний схід від Москви. 5 серпня Кнайсль помітили на сільському святі, наприкінці якого вона виступила перед місцевими жителями російською мовою.

“Зараз мешкаю в Петрушово, і мені подобається ця атмосфера. Мені подобається, як діти тут граються. Тут суперхороша атмосфера, не тільки зараз, але, як на мене, щодня. Коли дивлюся, курки на вулиці, качки, кози – це мій світ, це теж мій світ, бо я жила в маленькому селі в Австрії”, – сказала вона.

Також у інтерв’ю місцевому виданню Кнайсль сказала, що проживе у селі ще щонайменше місяць. Чи залишиться надовше – не уточнила, оскільки “не знає свого майбутнього”.

Нагадаємо, що раніше Кнайсль виступила на Петербурзькому економічному форумі, а минулого тижня була присутня на форумі “Росія – Африка”.

Відповідаючи на запитання про те, чи підтримує вона зв’язки з Путіним, Кнайсль сказала, що востаннє бачила російського лідера у 2019 році.

Кнайсль обіймала посаду міністра закордонних справ Австрії у 2017-2019 роках і увійшла до ради директорів російського нафтового гіганта “Роснефть” як незалежний директор у 2021 році. Вона вийшла з ради директорів “Роснефти” в травні 2022 року після того, як Росія вторглася в Україну.