В.о. міністра охорони здоров'я останнім часом дуже часто ділиться з українцями різними корисними порадами, передає Корупція.Інфо

Вона вже встигла заявити про шкоду народної медицини, розповісти про те, що робити при опіках. На цей раз вона вирішила поділитися історією про те, що з віком люди перестають знайомитися і заводити друзів. На своїй сторінці в фейсбук, чиновниця опублікувала відео, яке підготував Дитячий фонд ООН.

Популярне: 28 травня, День Святого Духа: Що не варто робити, щоб вам не мстилися потойбічні сили

На записі маленькі діти підходять до дорослих і намагаються зав'язати з ними діалог, задаючи найрізноманітніші питання про життя. За словами Супрун саме діти здатні нагадати, що таке справжнє щире спілкування.

Пам'ятаю, як легко було знайти друзів, коли була дитиною. З щоденними турботами і справами ми забуваємо про прості речі, які роблять нас щасливими і здоровими. Діти як ніхто інший здатні нагадати нам про справжні цінності. Чесність і відкритість у спілкуванні, нові знайомства та враження дійсно приносять велику користь здоров'ю. МОЗ України рекомендує 🙂

Правда в соціальних мережах такі поради скандальної чиновниці сприйняли неоднозначно. Хтось погодився зі словами Супрун, а хтось заявив, що жінка сама того не підозрюючи пропагує педофілію.

"І до чого порада? Я відмовляюся, щоб з моєю дочкою знайомилися якісь старі мужики, які цілком можуть виявитися педофілами", "Так, зробила подарунок педофілам, чекайте напливу попиту у дітях".