У селі Кольчино Мукачівського району, сьогодні, 10 травня, близько 9:05, стався зсув. Про це повідомляють в ДСНС Закарпатської області, передає Корупція.Інфо

Величезна земляна маса, рушила з гори, зруйнувала два житлових будинки і накрила легковий автомобіль "Таврія". Ще один, третій будинок, отримав часткові пошкодження.

"Зараз на місці працюють рятувальники, геодезисти та інші служби. Попередньо жертв і постраждалих немає, люди завчасно вийшли з будинків", – повідомляє Геннадій Москаль на власному сайті.

Як з'ясувалося, з протилежного боку гори розташований кар'єр з видобутку щебеню, і зараз фахівці з'ясовують, наскільки земляні роботи вплинули на формування зсуву землі.

Нагадаємо, нещодавно у високогірному селі Білин Рахівського району стався зсув. Маса перезволоженого грунту, що зійшла з крутого схилу, частково перекрила автотрасу національного значення "Мукачево – Рогатин".

Популярне: "Додали в середньому по…": Хто з українців цього місяця отримає перераховану пенсію

Також ми писали, що на Закарпатті в березні цього року на автодорозі обласного значення Тячів -Усть-Чорна – Дубове (між населеними пунктами Нересниця і Ганичі Тячівського району) стався схід селевого потоку та кам'яної породи, протяжністю близько 10 метрів.