У мережі розгорається скандал після танцю генерального прокурора України Юрія Луценка, передає Корупція.Інфо

Так, відомий волонтер і блогер Олексій Мочанов, коментуючи дивне відео Луценка, поставив прокурору ряд незручних питань.

«Я не буду в тренді з вашим «хоум-відео», це приватне і танцюєш ти не так привабливо, як Аль Пачіно в Ароматі Жінки. Хоча, якщо ви з собакою танцюєте у себе вдома біля своїх сходів на своєму паркеті – я б звичайно як електоральний лох поцікавився, звідки у вас кошти на таке житло», – пише Мочанов.

Блогер також перераховує посади Луценко. Зокрема, нагадує, що він: син першого секретаря рівненського обкому КПРС Віталія Івановича Луценка, інженер-електротехнік, секретар політради СПУ Олександра Мороза, заступник міністра України у справах науки і технологій, помічник прем’єра Пустовойтенка, головний редактор Граней, двічі міністр внутрішніх справ, лідер президентської фракції в парламенті, генпрокурор, головне – кум президента і чоловік представника президента в парламенті.

«Звідки гроші у публічного політика, що привселюдно обіцяв зняти депутатську недоторканність і не дотримався жодної своєї обіцянки? А собака … Та хай собі танцюють, якщо тварина не проти (я про собаку). Може вона (собака) – теж Третього Тисячоліття», – повторює питання блогер.

Українці звернули увагу на розкішне оздоблення “конури” Луценка.

Відзначимо, тут відсилання до того, що дружина Луценка – Ірина стала переможцем в категорії “Рейтинг” (Всеукраїнської премії “Жінка III тисячоліття”) за захист прав і рівних можливостей чоловіків і жінок, відстоювання справедливості і прав людини в усіх сферах життя.

Нагадаємо, в кінці 2017 року Центр протидії корупції показував фотографії будинку, де живе генеральний прокурор Юрій Луценко. Його площа становить 859 кв м. Також повідомлялося, що нерухомість записали на батька Ірини Луценко, який за інформацією Центру “все життя пропрацював на автобазі в Дубно”.

А вже на початку цього року в деклараціях подружжя Луценків з’явилися правки, які свідчать про те, що цінний подарунок від їхнього сина вартістю 170 тисяч гривень.

За повідомленнями ЗМІ, син Луценка Олександр заробляє на оренді квартир в Києві. Зокрема, його ТОВ «Бізнес-центр« Лотос »- агентство нерухомості, яке здає в оренду квартири на вул. Еспланадна, 32В в Печерському районі Києва.

У мережі зараз жваво обговорюють, як минуле Луценка, так і його нерухомість і танці:

«Смішно, коли синки секретарів обкомів / міськкомів криють ганьбою КПРС! Юрик якраз з таких. «Гнучкий» багатопартійній і багатосторонній політик! »,« А мене в відео танцю з собакою бентежить факт відсутності тапочок домашніх. Напевно генеральному прокурору не дозволяють в будинку ходити у взутті »,« Ніхерассе собача будка »,« Олексій, голос волаючого в пустелі … На жаль, як з гусака вода».