Екс-мер Слов'янська Донецької області Неля Штепа заявила про плани знову очолити Слов'янську міську раду, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Вам же не говорять, що ви…”: На засіданні Кабміну сталась “перепалка” між Гройсманом і Аваковим

"Вчора, коли я вийшла з ринку [в Слов’янську], я повернулася і сказала своїм дітям – я буду мером міста. Я пообіцяла всім, що я обов'язково буду мером міста. Шансів ні у кого немає, тому що краще за мене ніхто це місто не полюбив", – заявила Штепа в інтерв'ю телеканалу С-плюс.За її словами, багато хто з жителів Слов'янська закликають її повернутися до міської ради. "Мешканці міста Слов'янська знають, що я ні в чому не винна. Вони мене люблять, вони мене чекають", – додала Штепа.

Нагадаємо, що Нелю Штепу звинувачують у низці тяжких злочинів, в тому числі в посяганні на територіальну цілісність України, яка спричинила за собою загибель людей, і створенні терористичної організації. У разі доведення провини, їй загрожує довічне ув'язнення.

На суді Штепа підтвердила, що закликала президента РФ Володимира Путіна ввести війська в Слов'янськ. За її словами, ці дії були викликані погрозами терористів, в полоні у них її били, а інтерв'ю для російських видань зроблені під дулом автомата.