В Офісі президента Володимира Зеленського заявляють, що питання звільнення мера Києва Віталія Кличка з посади голови Київської міської адміністрації розглядатиме вже новий уряд.

“Це питання буде розглядати і вирішувати новий склад Кабінету міністрів”, – розповіли в прес-службі Офісу президента у коментарі “Українській правді”.

Представники президента уточнили, що це відбудеться восени.

Нагадаємо, 24 липня президент Володимир Зеленський звернувся до Кабінету міністрів з проханням звільнити Віталія Кличка з посади голови Київської міської адміністрації.

26 липня прем’єр Володимир Гройсман заявив, що уряд розгляне питання про погодження звільнення Віталія Кличка з посади голови Київської міської державної адміністрації на найближчому засіданні.

30 липня керівник Офісу президента Андрій Богдан нагадав Кабміну про бажання президента Володимира Зеленського звільнити Віталія Кличка з посади голови Київської міської державної адміністрації.

Кличко заявляв, що буде звертатися до суду, якщо його спробують усунути з посади.

В кінці липня Гройсман пішов у відпустку. Тому засідань уряду 31 липня та 7 серпня не було.

Перед засіданням Кабміну 14 серпня прес-секретаря прем’єра Володимира Гройсмана повідомив, що уряд не буде розглядати питання звільнення Кличка.