Фірма, яка належить ексміністру внутрішніх справ Арсену Авакову, не сплачує кредит за віллу в Італії. На сайті Центру Протидії Корупції повідомляється, що відповідна інформація з’явилась після аналізу аудиторського звіту з Італійського реєстру компаній. Мова йде орієнтовно про 3,2 мільйона євро.

Відповідна інформація з’явилась після аналізу аудиторського звіту з Італійського реєстру компаній. Про це повідомили у Центрі протидії корупції.

Італійська компанія ексміністра внутрішніх справ Арсена Авакова не сплачує кредит у 3,2 мільйона євро в Італії,– мовиться у повідомленні.

Щоб купити віллу, компанія, що згодом стала частиною фірми Авакова, отримала кредит на 3,2 мільйона євро на 10 років. Згідно зі звітом, за 2020 рік вартість даного будинку з землею складала 3,5 мільйона євро.
Згідно з умовами кредиту, виплата мала початись від 30 червня 2018 року. З того часу кожні 6 місяців на рахунок мали сплачувати кошти для погашення.

Проте, відповідно до фінансової звітності компанії, станом на 31 грудня 2020 року виплата ні кредиту, ні відсотків навіть не почалася,– розповіли в ЦПК.

Окрім того, з фінансової звітності компанії невідомо, хто “щедрий невимогливий кредитор італійських фірм Авакова”. Адже у ЦПК розповіли, що “факт непогашення кредиту може свідчити про отримання неправомірної вигоди міністром. Наприклад, у формі отримання кредиту компанією, бенефіціаром якої він був”.