Печерський райсуд Києва продовжив цілодобовий домашній арешт народному депутату від «Опозиційної платформи – За життя» Віктору Медведчуку.

Засідання щодо його справи загалом тривало близько 13 годин.

Домашній арешт продовжили на 2 місяці – до 7 вересня.

Прокурори просили продовжити запобіжний захід Віктору Медведчуку, наголошуючи на ризиках втечі, тиску на ймовірних співучасників, свідків, переховування, знищення, спотворення речових доказів.

Також прокурори наголосили на тому, що наразі у справі встановлені не всі ймовірні учасники.

Натомість адвокати просили скасувати запобіжний захід та наголошували на тому, що ризики необґрунтовані, а підозра незаконна.

Нагадаємо, у четвер, 8 липня, Печерський районний суд Києва почав розглядати продовження запобіжного заходу народному депутату Віктору Медведчуку.

Нагадаємо, що за день до цього, 8 липня, суд не прийняв рішення по запобіжний захід Віктору Медведчуку. Розглядалося питання продовження цілодобового домашнього арешту політику. Засідання тривало близько 13 годин.

Після оголошення рішення суду, Медведчук виступив перед журналістами і поскаржився, що рішення незаконне, проте він був готовий до нього:

«Я особисто, як і представники мого захисту, були готові до такого рішення.

Це рішення несправедливе, рішення не врахувало доводи захисту. Рішення побудоване на порушенні кримінально-процесуального кодексу і в частині подачі клопотання про запобіжний захід у вигляді домашнього арешту, так як прокурори могли подати дане клопотання не пізніше ніж за десять днів до закінчення домашнього арешту », – заявив Медведчук.

Нагадаємо, Печерський районний суд у справі Медведчука призначив одіозному політику запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту. Адвокати оскаржили це в суді другої інстанції.

21 травня Київський апеляційний суд розглянув апеляцію по запобіжний захід народному депутату від ОПЗЖ Віктору Медведчуку і залишив її без зміни.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.