Вночі ЗСУ знищили велику колону ворожої техніки та живої сили, яка рухалася в Ізюмському напрямку. Про це в Telegram повідомив голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

Сьогодні вночі чергові успіхи здобули наші військові ЗСУ – знищена велика колона ворожої техніки та живої сили, які прямували в сторону Ізюма. Також у Вільхівці Збройні Сили України повністю завершили зачистку території, – повідомив Синєгубов.

За його інформацією, триває евакуація з районів, де можлива активізація бойових дій. Зокрема, з Лозової вже виїхало близько 20 тисяч людей.

Також в області посилюється доставка гуманітарної допомоги до територіальних громад, зазначив голова ОВА. Усіх волонтерів, хто має змогу допомагати, він просить звертатися до органів місцевого самоврядування та РДА.

Генеральний штаб  ЗС України повідомляє про бойові втрати противника з 24.02 до 10.04, які орієнтовно склали:
 
 особового складу /  – понад 19,3 тис. осіб,
 танків /  ‒ 722 од.,
 бойових броньованих машин / ‒ 1 911 од.,
 артилерійських систем /  – 342 од.,
 РСЗВ /  – 108 од.,
 засоби ППО /  – 55 од.,
 літаків /– 152 од.,
 гелікоптерів /  – 137 од.;
 автомобільної техніки /  – 1384 од.,
 легкі швидкісні катери / – 7 од.,
 цистерн з ПММ /  – 76 од.,
 БПЛА оперативно-тактичного рівня /  – 112 од.,
 Спеціальна техніка /  – 25,
 Пускові установки ОТРК/ТРК / – 4
 
Дані уточнюються. Підрахунок ускладнюється високою інтенсивністю бойових дій.

Зазначимо, що 25 березня Генеральний штаб збройних сил РФ лише вдруге за понад місяць масштабної війни проти України оприлюднив дані  про втрати російських військ, згідно з якими 1 351 російський військовослужбовець загинув, ще 3 825 – зазнали поранень​.