У столиці Росії відбулася чергова акція родичів мобілізованих. Учасники вимагають не тільки повернення чоловіків додому, а й припинення агресії проти України.

Символом протесту в РФ стали білі головні убори. Учасники акції в Москві поклали квіти до Могили невідомого солдата.

«Я за припинення війни, за зупинку всього цього неподобства. Я хочу, щоб люди жили мирно і в нашій країні, і в інших», — зазначила одна з учасниць.

Солдат Почесної варти, який чергував біля Вічного вогню, пригрозив дружинам мобілізованих, що «покладання квітів припиниться», якщо ті проведуть хвилину мовчання за військовими РФ, ліквідованими в Україні.

Кремль усе ще не наважується за допомогою силовиків розігнати протест, побоюючись, ймовірно, відповідного повстання мобілізованих на фронті.

Натомість влада РФ пішла на хитру тактику — підіслала до протестувальників провокаторів, які влаштовують скандали з учасниками і намагаються їх переконати, що війна — це добре і правильно. Особливих результатів це не дало. Судячи з останніх повідомлень, протест масштабується, у ньому бере участь дедалі більше людей.

«Ми за те, щоб ви наш кордон охороняли… Росія на чужій території! Вибачте, але ми не хочемо вмирати за цю (українську.) землю», — заявили учасниці протесту.

Російські силовики учасниць протесту не чіпали. Натомість вони знову почали «пакувати» в автозаки журналістів, щоб вони не показували росіянам правду про те, що відбувається.

Зауважимо, що у Єкатеринбурзі також відбулася акція протесту родичів російських мобілізованих. Проте, там мітинг закінчився для жінок у відділенні поліції.