Російські окупаційні війська почали виводити свої військові кораблі із Севастопольської бухти після удару Збройних сил України минулого тижня, заявляє партизанський рух “Атеш”.
https://www.youtube.com/watch?v=XKmsbzDuuVo&pp=ygUZ0LrQvtGA0YPQv9GG0ZbRjyDRltC90YTQvg%3D%3D

Зокрема партизанами було ще й зафіксовано активне відведення військових кораблів із бухти останніми днями.

«Російські військові кораблі ухвалили єдине правильне рішення — піти із Севастополя за всім відомим маршрутом. Бажаємо всім військам Російської Федерації прийняти таке саме. Інакше їм не врятуватися», — написали партизани.

Також в русі «Атеш» зазначили те, що їхній агент провів розвідку однієї зі стоянок військових кораблів, що розташована між малими бухтами «Докова» та «Голландія». Після розвідки, за спостереженнями партизанів стало відомо, що частину військових кораблів уже повністю відвели, а частина лише готується до цього.

Зазначимо, що члени руху розвідали територію навколо об’єкту, яку з початку повномасштабного вторгнення закрили для військових потреб. На під’їзді до бухти встановлено КПП, цивільних не пускають, а на стоянці помічені виключно військові кораблі.

Звернемо увагу, що такі трагічні настрої в російській армії почались з того моменту, як українські бійці почали винищувати бойові кораблі РФ.

Так в українській розвідці заявили, що було уражено великий десантний корабель Мінськ і підводний човен Ростов-на-Дону. Вони не підлягають відновленню.

Про це повідомив представник Головного управління розвідки Міноборони Андрій Юсов в ефірі телемарафону.

«Можна зараз говорити про те, що, з великою ймовірністю, відновленню не підлягають», — підкреслив представник ГУР.