Володимир Зеленський переконаний у тому, що Російська Федерація, ще шкодуватиме через свої рішення стосовно окупації. На думку президента, відповідний вчинок призвів до погіршення стосунків між народами.

Про це повідомляє Корупція.Інфо з посиланням на інтерв’ю президента України Володимира Зеленського телеканалу “Дом”.

“Вибачте мене за такі словосполучення, але російська історія ще оплакуватиме свої ж кроки й рішення щодо Криму. Чому я кажу зараз “Крим”, а не “Донбас”. У Донбасу не менша рана, навіть більша, глибша — загиблих набагато більше, набагато, тисячі людей”, – заявив Володимир Зеленський.

Президент України відзначив, що окупація Криму була “першим сірником”, який зіпсував стосунки між народами країн.

“А тому що Крим — це перший сірник, перший вогник, через який два народи реально — можливо, на покоління, на два — так один до одного ставляться. Не хочуть бачити, не хочуть чути”, – додав Зеленський.

Нагадаємо, що для російського президента “споконвічний російський Крим” – це наріжний камінь, на якому тримається легітимність його нескінченного правління. 

“Міф про “КримНаш” виник саме в результаті зусиль російського уряду обґрунтувати свої претензії на півострів…”, — вважає кримський історик та публіцист Сергій Громенко.