Російські окупанти відмовилися від планів подальшого наступу. Ворог зосередиться на стримуванні Сил оборони.

Кремль відмовився від планів подальшого наступу на Україну цієї весни після того, як не зміг досягти значного успіху.

Видання Блумберг зазначає, що за словами українських і західних офіційних осіб, майже всі з 300 000 російських військових, мобілізованих восени, на полі бою. Однак, за останні кілька місяців державі-агресорці не вдалося захопити жодного великого міста.

Тим часом Україна планує розпочати великий контрнаступ з військами, які щойно пройшли навчання в Європі та США, з використанням нещодавно поставлених танків, бронетехніки та іншої зброї.

За словами офіційних осіб Сполучених Штатів, Київ може спробувати прорвати російські лінії і розірвати сухопутний міст окупованої території, що зараз з’єднує Крим з материковою частиною Росії.
Деякі чиновники заявили, що ціль ворога залучити 400 000 солдатів-контрактників цього року, швидше за все, нереальна. Це приблизно дорівнює загальній кількості професійних військ, які Росія мала до 24 лютого 2022-го.

“За нинішніх обставин я не думаю, що вони змушуватимуть людей йти до війська, за винятком, можливо, затятих патріотів або людей, які позбавлені економічних можливостей. Я не бачу у них потенціалу для ще одного великого вторгнення в Україну, поки вони не перейдуть до економіки воєнного часу та воєнного стану”, — вважає Дара Массікот, старший дослідник політики в RAND Corporation і колишня аналітикиня російського військового потенціалу в Міністерстві оборони США.