Глави України та Франції Володимир Зеленський і Еммануель Макрон провели телефонну розмову, в якій обговорили ситуацію з коронавірусом в обох країнах і ряд інших питань.

Про це повідомляє в понеділок прес-служба Офісу президента.

Як зазначається, глава країни висловив солідарність України з Францією, яка зараз перебуває в епіцентрі пандемії COVID-19.

“Україна робить свій внесок в боротьбу з пандемією. В рамках програми стратегічних перевезень НАТО українські вантажні літаки” Мрія “і” Руслан “притягнуто до доставки гуманітарної і медичної допомоги по всьому світу, в тому числі до Франції”, – зазначив Володимир Зеленський.

Також лідери держав погодилися з необхідністю тісної координації зусиль для подолання наслідків пандемії і відновлення економічної активності.

Зеленський повідомив Макрона про хід переговорів з МВФ щодо початку нової програми співпраці з Україною.

“Закон про банки є для нас пріоритетним. Я впевнений, що ми проголосуємо за нього, тому що це важливо для нас і відкриває можливості для співпраці з МВФ”, – підкреслив президент України.

Еммануель Макрон високо оцінив прогрес у впровадженні реформ в Україні та особисту роль Володимира Зеленського в цьому процесі.