Із Хмельницького в Краматорськ відправили 15 тонн гуманітарної допомоги. Про це у  Facebook   повідомив Хмельницький міський голова Олександр Симчишин.

Відправили черговий вантаж гуманітарної допомоги. Фура на 15 тон поїхала у наше місто партнер – Краматорськ. Місто переживає трагедію після обстрілу та готується до можливого погіршення ситуації і наступу рашистських орків. Мав розмову з міським головою, підтримуємо, допомагаємо, приймаємо евакуйованих мешканців Краматорська, – йдеться у дописі 9 квітня.

Зазначається, що в Краматорськ, зокрема, відправили 10 дизель-генераторів, медикаменти, продукти тривалого зберігання, одяг. Як повідомлялося, наразі в Донецькій області тривають активні бойові дії вздовж усієї лінії зіткнення.

Зазначимо, що Україна  8 квітня отримала гуманітарну допомогу від партнерів з Узбекистану. До країни надійшло понад 34 тонни медикаментів, індивідуальних аптечок, продуктів харчування довготривалого зберігання, повідомляє очільник Закарпатської ОДА Віктор Микита.

Вантаж прибув літаком, надалі його транспортували на Закарпаття.

 Це вкотре доводить ефективність логістики, яку ми налагодили за короткий час в умовах воєнного стану. Упевнений, що ці зв’язки дадуть змогу нам і надалі плідно співпрацювати, – зазначив Віктор Микита.

Після цього гумдопомогу одразу направили до “гарячих точок”, де люди найбільше її потребують. Війна триває в Україні триває з 24 лютого. З того часу окупанти майже знищили низку населених пунктів, обстріли тривають і зараз. У багатьох містах та селах люди залишилися без необхідних для виживання речей – води, їжі, медикаментів. Вони потребують допомоги.