У місті Гродне правоохоронні органи затримали головного редактора інтернет-порталу Нrodna.life Олексія Шота. Про це повідомляє Білоруська асоціація журналістів у своєму Telegram.

“У Гродно затриманий головний редактор Hrodna.life Олексій Шота. Затримання відбулося 10 хвилин тому біля будинку журналіста”, – йдеться в повідомленні.

На порталі Нrodna.life повідомляється, що Олексій Шота був затриманий у Гродно близько 13:45 в неділю, 30 травня.

“Приїхав автобус, його схопили невідомі люди – і в автобус”, – повідомила його колишня дружина в Facebook.

За даними видання “Белсат”, Шота знаходиться в Ленінському райвідділі Гродно. Під будинком журналіста чергує наряд правоохоронців. Причини його затримання не відомі.

Як зазначає портал Hrodna.life, Олексій Шота працював у TUT.BY. він закінчив Ягеллонський університет у Кракові. У березні його оштрафували на 12 тисяч білоруських рублів (понад 130 тисяч гривень) за матеріали з посиланнями на Telegram-канал, який влада Білорусі віднесла до екстремістських.

Нагадаємо, вчора у Білорусі звільнили журналістку TUT.ВУ Любов Касперович. Її звільнили після 15 діб арешту.

Про це повідомляє TUT.ВУ.

Журналістку затримали 14 травня, коли в Мінську почався суд у “справі студентів”.

Вона брала інтерв’ю у друзів підсудних і опинилася за гратами. Її засудили за статтею 24.23 КоАП (участь у несанкціонованому заході).

“Процес йшов по скайпу. Свідок-міліціонер під час допиту перебував з будь – якою в одній кімнаті, але Сергія Кацера – суддю суду Московського району це не збентежило”, – йдеться в повідомленні.