Орбан розкритикував санкції і закликав до мирних переговорів між Україною та РФ

Московський холуй ніяк не вгамується

Так званий Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан вкотре заявив, що санкції Європейського союзу проти Росії провалилися і закликав до мирних переговорів між РФ та Україною.

За словами Орбана, існує “табір миру”, до якого належить і Угорщина, і де вирішення нинішньої кризи можна побачити через мирні переговори.

Наскільки зрозуміло з заяви крім проплачених політиків Угорщини в тому таборі більше нікого немає. Ну що сказати потужна політ машина

“Святіший Отець виступає за мир. Кіссінджер виступає за мир. Ми були в Німеччині, там є поважний філософ на ім’я Габермас, лівий, не з нашої політичної спільноти. Але він говорить те ж саме, що і ми. Там є американці, республіканці, бізнесмени світового масштабу. Я відчуваю, що голос за припинення вогню, а потім за мирну угоду після припинення вогню стає сильнішим”, – сказав він.

За мир на умовах рф виступаєш лише ти, тому не перекручуй факти

Орбан також заявив, що санкції проти Росії погано розроблені, а енергетичні обмеження – це сумнівний механізм, тому що в світовій історії санкції зазвичай вводять ті, хто має домінуюче становище.

Те що рф намагається переконати весь світ в їх недієвості і є фактом того що вони працюють прекрасно

“Зараз в енергетичному секторі сумнівно, що ми маємо домінуючу позицію, тому що ми є покупцями, а росіяни є постачальниками”, – сказав угорський прем’єр.

А крім росіян ще багато хто інший.

В цілому нічого нового, Орбан відробляє зарплату від Путіна.

А ніякої угоди крім капітуляції рф Україна не прийме