Політичний аналітик Дмитро Корнійчук на своїй сторінці в соціальній мережі прокоментував зростання рейтингу актора і можливого учасника президентських виборів Володимира Зеленського.

«Мене часто просять прокоментувати якийсь міфічний рейтинг Зеленського», – написав він.

За словами експерта, він вважає, що кандидат на пост президента є клоуном, який споглядає людей. Також він вважає, що той не може керувати цілою країною.

«Він нездатний керувати країною і порожній, як барабан. Ми це все проходили з Кличком », – додав Дмитро Корнійчук.

Варто зазначити, що чинний президент Петро Порошенко є аутсайдером у разі свого потрапляння до другого туру президентських виборів.

Відповідно до результатів опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС) з 23 листопада по 3 грудня 2018 року, якщо до другого туру вийдуть Порошенко і Тимошенко, то переможе Тимошенко (23,4%), а у суперника буде 11,8% .

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

У той же час у разі потрапляння до другого туру Порошенко з Юрієм Бойко, нинішній президент набирає 15,3%, а парламентарій 19%.

Крім того, в парі Бойко (15,2%) переможе Тимошенко (23,4). 

У парі Вакарчук (18,9%) переможе Тимошенко (23,4%), в парі Порошенко (11,1%) переможе Вакарчук (24,2%), в парі Порошенко (12,2%) переможе Зеленський (27, 8%).

Згідно з результатами дослідження КМІС, результат в межах похибки в парі Гриценко (20,4%) і Тимошенко (20,8%) і в парі Зеленський (23%) і Тимошенко (22,2%).