Попри сплеск російської пропаганди про нібито перемогу та взяття переваги Росією на фронті цієї зими, депутати держдуми вже починають бити тривогу, адже Україна не здається і має значну перевагу щодо оснащеності над російською армією. Тож «пора заканчивать» так звану путінську «СВО».

Зі стурбованою заявою зокрема виступив депутат Держдуми РФ і засновник «ДНР» Олександр Бородай.

За словами Бородая, українські війська оснащені дронами-камікадзе набагато кращими за російських військових. Останні буквально виють від великої кількості FPV-дронів у ЗСУ.

«Ми іноді рано починаємо плескати в долоні, – сказав депутат Держдуми. – Слава Богу, зараз настає погана, огидна погода. Дощ, сніг та бруд для нас зараз найкраща погода, тому що ворожих «пташок» у противника просто надзвичайно багато».

Відкрите зізнання депутата Держдуми про те, що Україна випереджає Росію як за кількістю, так і якістю FPV-дронів, а також іншого оснащення є цікавим визнанням. Фактично депутати держдуми потрохи вилізають з пропагандистських нетрів і кажуть «Путін, все пішло не по плану! Україна сильно, пора закінчувати війну».

Та Путін та його близьке оточення наразі все ще плекають надію на захоплення наших територій, в той час як ЗСУ готуються до нових ривків, а західні ЗМІ після тяжкого періоду оборони починають робити нові прогнози щодо перспектив України піти вперед. Прогнози щодо РФ ж навпаки — плачевні. Все більше російських чиновників та громадян вимагають в Путіна кінця війни, а це означає що катастрофа для Росії неминуча.