Президент Росії Володимир Путін дійсно готував напад на Україну. Але він недооцінив негативні наслідки такого кроку для Росії, – повідомляє The Washington Post.

WP опублікував 29 січня велику аналітичну статтю про ситуацію в Україні та загрозу нападу на неї Росії.

Розвідка США прийшла до висновку, що Путіна дезінформує його власне коло радників. Вони, схоже, не бажають окреслювати російському президенту всі наслідки ініційованої ним війни, з якими зіткнеться країна.

У статті йдеться, що наступ призведе до руйнівних наслідків для російської економіки через санкції, які готові запровадити країни Заходу.

Американський чиновник, який спеціалізується на темі РФ, зазначив, що ідея Путіна вдертися в Україну та будь-яким чином її окупувати, навіть тимчасово, «є надзвичайно амбітною та дещо божевільною».

“У нього може бути план – дуже швидко розгромити українських військових. Але ж уроки історії мають навчити його, що це (успішна військова операція, – ред.) не розв’яже більшість інших проблем, з якими він зіткнеться”, – прокоментував поведінку Путіна посадовець.

Нагадаємо, російське військове відомство 29 січня повідомило, що війська та авіація Західного військового округу, що межує з Україною, “повертаються до місць базування”, оскільки нібито завершили “планову перевірку” боєготовності. При цьому тактичні навчання та планові заходи не припиняються.