Голова Верховної Ради Дмитро Разумков сподівається, що парламент ухвалить закон про прискорену реєстрацію вакцини від COVID-19 під час свого засідання 28 січня.

«Ми скорочуємо з вами строки (внесення альтернативних законопроєктів – ред.) у вівторок. І в четвер, я сподіваюся, він буде проголосований як за основу, так і в цілому. Сподіваюся, там не буде якихось додаткових пересторог до цього. Якщо ні, то через тиждень ми це зробимо», – сказав Разумков в ефірі телеканалу ICTV.

25 січня президент України Володимир Зеленський заявив, що вакцинація від COVID-19 почнеться в лютому, коли Україна отримає перший мільйон доз вакцин.

«Ми очікуємо, що незабаром в Україну надійде 1 мільйон доз вакцини, перший мільйон, від провідної міжнародної компанії, деталії зможемо озвучити найближчим часом. В підсумку можу сказати, що ситуація є стабільною, контрольованою і не так загрозливою, як навесні», – стверджує президент.

Раніше, прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що Україна “незабаром” отримає першу партію вакцини проти COVID-19 від глобального фонду COVAX в обсязі від 200 тисяч доз.