Президент Володимир Зеленський провів розмову зі співголовами українських кокусів і групою сенаторів і конгресменів США.
Про це Президент України Зеленський повідомив у Twitter.

Провели важливу й продуктивну розмову зі співголовами українських кокусів і великою групою сенаторів і конгресменів США у переддень Різдва. Цінуємо потужну двопалатну й двопартійну підтримку України. Це особливо важливо для збереження миру й безпеки у регіоні! – зазначив Зеленський.

22 грудня організація «Українські американці за Байдена» (UAB) подякувала главі Білого дому за політику підтримки України й водночас закликала американську владу прискорити кроки у відповідь на агресію Путіна, а також посилити допомогу Україні.

Україна чинила запеклий опір, сплативши високу ціну для нації, щоб захиститися самій та стати оплотом для Європи. Для того, аби надіслати чіткий меседж Володимиру Путіну, ми закликаємо завершити розробку жорсткого пакета державних і персональних санкцій для стримування Росії, а також прискорити надання зброї та іншої допомоги Україні, – наголошується у зверненні організації.

При цьому підкреслюється, що небезпечні імперські амбіції Путіна нікуди не зникнуть. Тому, зауважили українські американці, для Сполучених Штатів і союзників важливо висловлювали послідовну підтримку Україні в її прагненнях стати членом НАТО і Європейського Союзу.

Як уточнили в UAB, лист переданий до Білого дому, Ради національної безпеки, Державного департаменту США, представникам американського Конгресу, а також поширений серед аналітичних центрів та журналістів у США.