Україна ретельно готується до контрнаступу з метою звільнення окупованих територій. Є два ймовірних напрямки, звідки українські захисники можуть наступати.  

Про це розповів військовий експерт Юрій Федоров у коментарі 24 каналу. 

За його словами, перший напрямок – на півдні України з виходом на азовське узбережжя, другий – в Луганській області. Водночас військовий експерт підкреслив, що напрямки можуть змінитися. 

Як зазначив Федоров, країна-агресорка Росія також готується до контрнаступу ЗСУ. Але зараз вона більше виснажує власні ресурси. Особливо сильно це відбувається у битві під Бахмутом, де російські окупанти вже втратили величезну кількість військ. На інших напрямках в загарбників теж значні втрати. Це серйозно деморалізує. 

“Готуватися окупанти можуть. Але для того, щоб протидіяти, потрібно мати серйозні сили. Зараз Росія виснажує свої сили під Бахмутом, а на інших напрямках зазнає втрат. Це сильно впливає на бойовий дух особового складу”, – пояснив він. 

Федоров підкреслив, що поки Україна отримує західну техніку, РФ змушена знімати з консервації бронемашини 50-х років випуску. Їх не порівняти. Хоч важливо, щоб Україна отримала велику кількість західної техніки. 

На його думку, контрнаступу ЗСУ варто очікувати не раніше кінця квітня – початку травня 2023 року. Саме тоді мине типова весняна погода з болотами.