Генсек Північноатлантичного альянсу Єнс Столтенберг заявив, що після завершення війни вступ України до НАТО тільки почнуть обговорювати. Однак після нашої перемоги риторика щодо цього питання може змінитися.

Так, це Україна вирішуватиме, коли стане однією з важливих країн у новій системі безпеки й кого приймати. Таку думку 24 каналу озвучив американський політолог Раміс Юнус. 

За його словами, швидкість прийняття нашої держави до НАТО зміниться. Адже Росія лякала Захід, мовляв, Україна не має бути членом Альянсу. Втім, після нашої перемоги ці залякування не працюватимуть. Отже, головне перемогти країну-агресорку у війні, а потім ці питання автоматично вирішуватимуться.

Ще невідомо, в якому вигляді функціонально буде НАТО або Євросоюз, – зауважив політолог.

На його думку, у новій системі безпеки жодні економічні чи військові питання не вирішуватимуться без України. Крім того, вже зараз є величезна підтримка нашої держави всім цивілізованим світом. Юнус наголосив, що недаремно наші партнери готують підґрунтя для трибуналів та репарацій. Це все свідчить про підготовку плану Маршала для України після завершення війни.

Так, якщо переможена фашистська Німеччина стала одним з лідерів світу, то нашій державі, яка бореться з сучасним фашизмом, допомагатимуть відновлюватися вдвічі більше. До того ж у цьому питанні є сильний моральний фактор.