Як з'ясувалося, родина колишнього прем'єр-міністра України на кільканадцять днів осіла у популярному серед росіян курорті Марбельє, що у провінції Малага.

А шикарна вілла, на якій розташувалася Тимошенко, її чоловік Олександр, дочка Євгенія,  – це розкішний комплекс Villa Moana.

Вишукану віллу із усіма зручностями Тимошенко з сім'єю знімали для себе на кілька тижнів, пише Газета.уа. На курорт родину доставляв чартер.

Причому Юлія Володимирівна за час відпочинку нібито кілька разів встигла злітати у Київ і повернутися назад, на берег Середземного моря.

Згідно з офіційним прайсом комплексу, Тимошенко на відпочинок витрачала по 7000 євро на день. Саме стільки коштує доба перебування на віллі Моана у самий пік літнього сезону – липень і серпень. У цю вартість також входять послуги восьми членів обслуговуючого персоналу.

Виходить, якщо Юлія Володимирівна провела на віллі хоча б з тиждень, викласти їй довелося кругленьку суму – 49 000 євро. Вартість такого відпочинку протягом двох тижнів сягає вже майже 100 000 євро.