Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко повідомив умову за якої він буде готовий піти у відставку.

Ляшко заявив про це під час прес-ланчу з журналістами. Віктор Ляшко сказав, за якої умови покине крісло міністра.

Так, за словами міністра, він залишить посаду, якщо піде на “неправильні речі” або не досягне тих цілей, які запланував. Ляшко заявив це як журналістам, так і фракції “Слуга народу”, коли ті робили подання на посаду.

Однак сам міністр охорони здоров’я впевнений, що йому вдасться реалізувати свої плани і поліпшити медичну сферу в Україні. Віктор Ляшко відзначає, що впевненість в реалізації своїх планів частково виникла завдяки підтримці команди. “Для більшості колективу я досить хороший приклад того, що можна прийти в міністерство головним фахівцем, а потім стати міністром”, – підкреслює міністр.

Нагадаємо, що саме обіцяє зробити Ляшко на посаді міністра охорони здоров’я. Серед його пріоритетних завдань в боротьбі з пандемією: наростити темпи вакцинації від COVID-19 в найближчі три місяці, підготувати медичну систему до можливої ​​чергової хвилі пандемії коронавірусу, відновити виробництво вакцин в Україні. Серед інших пріоритетів – створення моделі страхової медицини і служби захисту від біологічних загроз.

Також раніше, Ляшко заявив що на посаді заступника міністра охорони здоров’я України залишаться троє заступників, що працювали при Максимі Степанові.

На своїх посадах залишаться заступник міністра Ірина Садов’як, Ірина Микичак і Ярослав Кучер.

Ляшко повідомив, що на посаду головного санітарного лікаря подав кандидатуру заступника гендиректора Центру громадського здоров’я Ігоря Кузіна.

Також на посаду заступника міністра він подав кандидатуру Петра Ємця.

Ляшко зазначив, що «всі кандидатури були відібрані не на емоціях».

Крім того, глава МОЗ повідомив, що аудит системи охорони здоров’я буде розглядати новостворена колегія.

«Він (аудит – ред.) повинен відповісти на питання, в першу чергу, де були слабкі місця, де ми провисали під час епідемії, в тому числі через, що почалася програма Медгарант, яка почалася в квітні 2020 року, в складний час », – сказав він.

Ляшко зазначив, що «люди, які залишаються в команді (МОЗ – ред.), Як ніхто знають проблеми і мають розуміння того, що сталося за період епідемії».

«Ми хочемо створити колегію, єдиний колегіальний орган, який передбачений положенням про МОЗ, її рішення вводяться наказом МОЗ, і вони є обов’язковими для виконання», – сказав він.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.