Канцлерський суд штату Делавер у США ухвалив низку гучних рішень за позовом проти бізнесменів Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова, яких разом з їх партнерами запідозрили в створенні “злочинної мережі” і заволодінні активами на суму понад 674 млн доларів.

Про це повідомляється в матеріалі tZE Inform. Йдеться про розгляд, який ініціював у травні ПриватБанк, що раніше перебував у власності фігурантів позову.

Поряд із Коломойським і Боголюбовим шахрайство приписують ще трьом “агентам” злочинної схеми – Мордехаю Корфу (Mordechai Korf), Хаїму Шохету (Chaim Schochet) і Уріелю Цві Лаберу (Uriel Tzvi Laber) а також 20 компаніям, зареєстрованим у штаті Делавер.

Відзначається, що розглянувши і вивчивши додаткові матеріали, що надійшли на розгляд суду, беручи до уваги істотну вагу і суспільну значимість розгляду, суд ухвалив рішення про подальший розгляд справи виключно за процедурою акту “Racketeer Influenced and Corrupt Organizations Act”.

Була встановлена первинна черговість розгляду питань і призначений суддя на чергове засідання суду.

23 жовтня стало відомо про перший арешт у справі. 20 жовтня на запит Канцлерського суду штату Делавер міністерством юстиції США у Вашингтоні затриманий і доставлений до суду для надання свідчень фігурант справи RF02. Перед засіданням фігуранту оголошений тридцятиденний превентивний арешт.