Президент Володимир Зеленський на засіданні фракції “Слуги народу”, яке пройшло в режимі суворої конфіденційності, лаяв депутатів за погану дисципліну.

Про це LB.ua повідомив джерело з засідання фракції.

“Засідання фракції« Слуга народу » тривало більше двох годин. Перші 40 хвилин на засіданні був президент Володимир Зеленський. Спочатку він лаяв нас за погану дисципліну. Мовляв, багато спізнювалися до призначеного часу зборів – на 19:00 в” Парковому “. З ним був Андрій Богдан і Трофимов (прим .: глава і заступник Офісу президента, – ред.). на початку «спічу» президента була «тепла ванна», він розповідав нам про свою поїздку в Золоте. Але потім президенту було запропоновано декілька жорстких запитань від самих депутатів “, – відзначило джерело.

В першу чергу, зі слів співрозмовника, на закритому засіданні фракції була піднята тема недавнього гучного скандалу з фінансовим комітетом (прим .: про можливий підкуп 11 членів комітету, – ред.).

“Питання прозвучали від депутатів Олександра Дубинського і Ольги Василевської. Президент знову нагадав їм про вимогу пройти тест на поліграфі. Звучало це в риториці так:« нехай всі наші вороги викусять цю історію в підсумку». Можу сказати, що все це переросло в справжню лайку і члени комітету, заочно звинувачені в тому, що взяли гроші (прим .: за нібито неголосування за рекомендацію до прийняття Радою законопроектів «проти майданчиків Яценко», – ред.), тепер готові йти до керівництва парламенту і просити відставки глави фінкомітету, нардепа Гетьманцева. Ці депутати налаштовані категорично і непримиренно “, – продовжив депутат.

За словами джерела Дубінський почав буквально кричати на Зеленського.

Потім скандальний Бужанський почав вимагати від президента посадити громадського активіста Сергія Стерненка. Через що теж сталась перепалка. Як зазначають джерела, президент був налаштований рішуче! І вразі доведення винни будь – кого, церемонитись не стане.

Після від’їзду президента, як розповів депутат, “засідання фракції продовжив Трофимов, де обговорювалися питання регіональної політики та призначення голів РДА, адже мажоритарники повсюдно бунтують проти”, – підкреслив він.

Що ж стосується питання про можливе позбавлення депутатських повноважень нардепа “Слуги народу” В’ячеслава Медяника, враховуючи недавній скандал з появою його листування в мережі, “то нам на фракції повідомили, що питання знято. Депутат пройшов поліграф і чистий”.

Як повідомлялося, ЗМІ сфотографували телефонну переписку “слуги народу” В’ячеслава Медяника на засіданні Верховної Ради. У ній він обіцяв абоненту, названому “Саша Яровий”, поговорити по “цукор і “океан” з заступником генпрокурора Руслана Рябошапки Віктором Тріпаком. Глава САП Назар Холодницький підтвердив, що його відомство розслідує переписку Медяника.