Скандаліст Тищенко. Депутат-ресторатор в черговий раз нахамив журналістам.

“Країна” зібрала інциденти з пресою, в яких фігурував власник “Нашої карти”.

У п’ятницю в кулуарах українського парламенту 47-річний депутат Микола Тищенко (СН) влаштував черговий скандал. Він і його колега по партії 35-річний Артем Культенко не змогли відповісти на питання журналістів, хто став новим главою міністерства охорони здоров’я, хоча вони голосували за склад нового уряду.

Замість того, щоб відповісти на питання, депутат-ресторатор Микола Тищенко (мережа закладів “Наша карта”) порадив кореспондентці “попити водички”.

“Попийте водички, вам корисно”, – сказав Тищенко.

А Артем Культенко додав, що “з радістю давав би коментарі всім журналістам”, але не розуміє, навіщо йому задають такі питання. До речі, Культенко є заступник голови комітету ВР з питань регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України.

Журналістка навіть намагалася пояснити, що громадськість стурбована тим, що нардепи від “Слуги народу” не читають законопроекти, за які голосують. Тому вона перевіряє, чи знають вони прізвища тих, за кого віддали голоси.

“А хто ви така, щоб перевіряти? Мій батько або дружина?”, – нахамив їй Тищенко.

І це далеко не перший раз, коли Микола веде себе зухвало з представниками ЗМІ. Заступник голови комітету з питань транспорту та інфраструктури вже неодноразово скандалив.